Wygrana rezerw w końcówce z Nadstalem

Bardzo emocjonujący mecz rozegrały rezerwy Józefovii w wyjazdowym meczu z Nadstalem Krzaki Czaplinowskie.

Pierwsi bramkę zdobyli nasi zawodnicy. Po wrzutce Dawida Trzaskowskiego ze środka boiska w pole karne gości zrobiło się zamieszanie, w którym najlepiej odnalazł się Kazik Grotte zdobywając gola. Obie drużyny jeszcze stworzyły sobie w tej części gry akcje ale wynik do przerwy nie uległ zmianie.

W drugiej połowie gospodarze zaczęli więcej atakować i to przyniosło skutki. Długa piłka zagrana na lewe skrzydło, tam dobrze zabrał się pomocnik Nadstalu, który popędził w pole karne i huknął w długi róg, piłka jeszcze odbita od słupka wpadła do bramki. Mieliśmy remis.

Po kilku minutach rezerwy ponownie wyszły na prowadzenie. Po zespołowej akcji i pięknym podaniu Kuby Jokiela w pole karne do Bartka Bakuły zdobyliśmy drugiego gola.

Gospodarze nie zamierzali się poddawać i przeprowadzili groźną kontrę, której nie zdołał przeciąć jeden z naszych obrońców i w sytuacji sam na sam zdobyli bramkę.

Na 4 minuty przed końcem meczu, Kazik Grotte podał w polu karnym do niepilnowanego Kuby Bielickiego, który mocnym strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi Nadstalu.

Jeszcze w doliczonym czasie skrzydłowy Nadstalu dośrodkował w pole karne a na strzał z pierwszej piłki zdecydował się napastnik gospodarzy ale jego strzał w krótki róg sparował na rzut rożny nasz bramkarz.

Józefovia II Józefów zwyciężyła drugi mecz z rzędu. Za tydzień podopieczni Dawida Trzaskowskiego mają pauzę, ponieważ przed rundą wycofały się rezerwy Startu Otwock, tak więc kolejny mecz w A klasie rozegrany zostanie 23 maja na wyjeździe z AONem Rembertów.

NADSTAL KRZAKI CZAPLINOWSKIE 2:3 (0:1) JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW

BRAMKI: 57', 70' - Grotte 20', Bakuła 65', Bielicki 86'

SKŁAD: Malczewski - Domański (72' Bielicki), Leśniak (59' Tobiasz), Warnicki, Górka - Kozłowski (30' Jokiel), Trzaskowski - Auguściński, Grotte, Ślubowski - Bakuła

>>> RELACJA LIVE <<<