Remis rezerw z Victorią Zerzeń

Spotkanie z Victorią Zerzeń nie zaczęło się dobrze dla naszych piłkarzy. Najpierw w 13 minucie po rzucie z autu i strzale napastnika Victoria objęła prowadzenie, a kwadrans później Maciej Niemczyk sfaulował rywala w polu karnym i sędzia wskazał na wapno, napastnik pewnym strzałem podwyższył prowadzenie gospodarzy na 2:0.

Józefovia obudziła się chwilę przed zakończeniem pierwszej części. Mateusz Szymański dośrodkował piłkę na Sebastiana Mikę, który skierował ją do Tomasza Kozłowskiego, a ten skierował ją do pustej bramki i nasi zawodnicy wrócili do gry. Chwilę później ponownie piłkę dośrodkował Mateusz Szymański i po zamieszaniu w polu karnym Tomasz Kozłowski zagrał do Mariusza Laseckiego, który strzałem w samo okienko doprowadził do remisu 2:2.

Józefovia w drugiej połowie kontrolowała sytuacje na boisku, lecz na bardzo nierównym boisku nie można było rozgrywać akcji i próby dośrodkowywania piłki w pole karne rywala były nieskuteczne i Józefovia zakończyła to spotkanie remisem.

Za tydzień derby w Józefowie, rezerwy podejmą Advit Wiązowna o godzinie 15:30.

VICTORIA ZERZEŃ 2:2 (2:2) JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW

BRAMKI: 13', 30' (k) - 39' Kozłowski, 45' Lasecki

SKŁAD: Nowicki - Górka, Mika (46' Leśniak), Lasecki, M.Niemczyk - Szymański, Kozłowski (70' Trzaskowski) - Żelisko (75' Tobiasz), Jokiel, Bielicki (55' Bolek) - Bakuła

Autor: serw09

Zdjęcia: Julia Serwa [GALERIA ZDJĘĆ]