Porażka z Drukarzem Warszawa

Niestety drużyna Józefovii zanotowała trzecią porażkę z rzędu. Tym razem lepsi okazali się piłkarze trzeciej drużyny w tabeli - Drukarza Warszawa.

Już w pierwszej połowie goście dominowali, czego efektem były trzy bramki oraz wiele groźnych stałych fragmentów gry. Już w pierwszych minutach przyjezdni powinni objąć prowadzenie po dwóch rzutach rożnych. Najpierw dobrze zachował się Tomek Malczewski, który sparował strzał nad poprzeczką a przy drugiej sytuacji uratowała naszą drużynę poprzeczka. Pierwszą bramkę zdobył jednak Nguyen po minięciu naszych obrońców i pewnym strzałem otworzył wynik spotkania. Druga bramka padła po znakomitym rajdzie lewego pomocnika Drukarza, który idealnie dośrodkował na głowę niepilnowanego Kuby Muzyki. Tuż przed przerwą wynik strzałem w krótki róg ustalił ponownie Nguyen. Wynik mógł być jeszcze wyższy ale sytuacji sam na sam nie wykorzystał Kuba Muzyka, którego strzał obronił nasz bramkarz. Józefovia również miała swoje szanse m.in po rajdach w swoim stylu Adama Krupińskiego ale zabrakło wykończenia.

W drugiej połowie Józefovia ruszyła do ataku i na bramkę nie trzeba było długo czekać. Błąd defensywy Drukarza, której nie udała się pułapka ofsajdowa,wykorzystał Krzysiek Uznański. Później nasza drużyna miała jeszcze kilka okazji ale znów zabrakło szczęścia. Drukarz w drugiej połowie grał defensywnie i z kontry, pilnując wyniku. Ostatnią bramkę zdobyli piłkarze z Warszawy w doliczonym czasie gry, po zamieszaniu w polu karnym, piłkę z kilku metrów obronił nasz bramkarz ale goście dobili strzał i zakończyli mecz pewnym zwycięstwem 4:1.

Za tydzień Józefovia zagra na wyjeździe z czwartym w tabeli - Dębem Wieliszew,

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 1:4 (0:3) DRUKARZ WARSZAWA

BRAMKI: Uznański 48' - Nguyen 20', 40', Muzyka 30', Paliński 90+3'

SKŁAD: Malczewski - Wojda, Wróblewski, Rychlica, Ostrzyżek (60' Trzepałka) - Mazek, Czapkowski - Drożdż (60' Auguściński), Napieraj (80' Babaev), Krupiński - Uznański (70' Wargocki)