Klęska z Borem Regut

Trwa zła passa Józefovii. Tym razem na drodze stanęła drużyna Boru Regut.
Pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze gospodarze. Wyrównał po strzale z rzutu wolnego Maciek Napieraj.
W drugiej połowie ponownie bramkę strzelili podopieczni Jarosława Janiaka. Udało się jednak wyrównać za sprawą naszego pomocnika Maćka Napieraja. Później inicjatywę przejęli gospodarze i zdobyli jeszcze trzy bramki doprowadzając do wyniku 5:2. Hat-tricka skompletował wychowanek Józefovii a obecnie napastnik Boru – Piotr Bąk. Rozmiary porażki zmniejszył z rzutu karnego Maciek Napieraj, również kompletując hat-tricka.
Niestety jest to już 13 porażka w sezonie i po tej kolejce Józefovia spadła na 11 miejsce w tabeli.
Za tydzień nasi piłkarze zagrają z Legionem Warszawa.
BÓR REGUT 5:3 (1:1) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
BRAMKI: P.Bąk x 3, M.Popis, Struski – Napieraj x 3
SKŁAD: Politański – Wojda (Wróblewski), Poszalski, Orowiecki, Ostrzyżek – Czapkowski (Szymański), Napieraj, Mazek, Bieńkowski (Babaev), Wargocki – Uznański (Drożdż)