Józefovia na obchodach rocznicy Powstania…

W piątek, 1 sierpnia o godzinie 17:00, przedstawiciele MLKS Józefovia wzięli udział w miejskich obchodach 81. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Tradycyjnie już klub wystawił poczet sztandarowy, który dumnie reprezentował Józefovię podczas uroczystości przy pomniku łączniczek AK w centrum Józefowa.
Sztandar naszego klubu nieśli zawodnicy młodzieżowych roczników:
- Darek Pijanowski (2007)
- Antek Ognicha (2008)
- Kornel Maksimczuk (2009)
W programie uroczystości znalazło się złożenie kwiatów, koncert pieśni powstańczych w wykonaniu zespołu Sonanto oraz wystawa zbiorów Muzeum 2 Korpusu Polskiego.
W ten sposób, jako społeczność Józefovii, uczciliśmy pamięć bohaterów Powstania – ludzi, których odwaga, determinacja i poświęcenie są dla nas źródłem inspiracji nie tylko na boisku, ale i w codziennym życiu.