Ignacy Ognicha gościem „Magazynu IV Ligi”

W najnowszym odcinku popularnego programu „Magazyn IV Ligi”, emitowanego co tydzień na kanale YouTube RCS Livestream, nie zabrakło akcentu józefowskiego. Gościem wideorozmowy był napastnik Józefovii i wychowanek naszego klubu – Ignacy Ognicha.
W rozmowie z „Igim” poruszono m.in. temat jego piłkarskich początków w Józefovii, obecnej sytuacji drużyny, a także planów na przyszłość. Fragment poświęcony Józefovii i wywiad z Ignacym rozpoczyna się od 48:14, jednak warto obejrzeć całe podsumowanie 26. kolejki Syty Król IV Ligi – to solidna porcja wiedzy i ciekawych komentarzy na temat naszej ligi.