„Dwójka” wygrywa z młodzieżą Delty

"Dwójka" wygrywa z młodzieżą Delty

Podopieczni Marcina Makulca pokonali 4:2 Deltą Warszawa U19, która w zeszłym sezonie zajęła 2. miejsce w I lidze wojewódzkiej juniorów (tuż za Józefovią 2007). Dorbkiem bramkowym podzielili się po równo Maciej Krawczyk i Antoni Ognicha.

W niedzielę 10 sierpnia o o 18:00 zespół z Józefowa zagra w Powsinie z Progresem Warszawa.

JÓZEFOVIA II 4:2 DELTA WARSZAWA U19

BRAMKI: Krawczyk x2, Ognicha x2

TRENER: Makulec

WSPIERAJĄ NAS:

MECENASOWIE SPORTU

SPONSORZY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNERZY