Dobry start i gorzki koniec Józefovii II

Nie udało się przedłużyć serii zwycięstw rezerw Józefovii. W 12. kolejce Keeza A Klasy podopieczni trenera Marcina Makulca ulegli na własnym boisku drugiej drużynie Wilgi Garwolin 3:5, mimo że prowadzili już 2:0.
Józefowianie rozpoczęli znakomicie – w 15. minucie wynik otworzył Antoni Ognicha, który głową pokonał bramkarza rywali. Cztery minuty później prowadzenie podwyższył Wojciech Sowa, skutecznie kończąc ofensywną akcję gospodarzy. Goście jednak odpowiedzieli przed przerwą. W 36. minucie trafił Makaruk, a cztery minuty później po kontrowersyjnej sytuacji, gdy bramkarz Aleksander Krauze został zaatakowany przez rywala, Szymon Błażejczyk doprowadził do wyrównania.
Druga połowa rozpoczęła się fatalnie dla „Dwójki”. W ciągu kilku minut Wilga zdobyła dwa gole po dośrodkowaniach z lewej strony – najpierw ponownie Makaruk, a potem Piotr Domański. W 66. minucie kontaktowe trafienie Dawida Rejfa dało jeszcze nadzieję, lecz w 85. minucie Paweł Pyra pewnie wykorzystał rzut karny, ustalając wynik na 5:3 dla gości.
JÓZEFOVIA II 3:5 (2:2) WILGA II GARWOLIN
BRAMKI: Ognicha 15′, Sowa 19′, Rejf 66′ – Makaruk 36′, 48′, Blażejczyk 40′, Domański 52′, Pyra 84′ (k)
SKŁAD: Krauze – Rejf, Piszczek (64′ Chłopik), Pajura, Goławski (64′ Chmura) Zowczak – Sowa (77′ Roszkowski), Halski (88′ Tymiński) Zowczak – Pyza (75′ Pawłowicz), Ognicha (46′ Nowak), Suwik (88′ Pawłowski)
TRENER: Makulec