Carlos Osorio Ángulo w Józefovii

Carlos Osorio Ángulo, 24-letni napastnik rodem z Kolumbii dołącza do drużyny Michała Pulkowskiego, a dzięki kompletowi niezbędnych dokumentów może już znaleźć się w kadrze meczowej na spotkanie 1. kolejki.
Piłkarsko wychowany w ojczyźnie, pierwsze kroki w seniorskiej piłce stawiał w barwach Delfines del Cauca oraz Atlético Puerto Tejada FC – klubów rywalizujących na poziomie 3. ligi kolumbijskiej.
Wiosną tego roku trafił do Polski, zasilając szeregi Arki Pawłów. Na boiskach IV ligi świętokrzyskiej rozegrał 3 spotkania, a jego drużyna ostatecznie zakończyła sezon na 14. miejscu w tabeli. Ponadto wystąpił w meczu pucharowym z ŁKS Łagów, w którym zanotował 2 trafienia.
Bienvenido a Józefovia, Carlos!