9 sezonów pasji – trener żegna się z ekipą 2009

9 sezonów pasji – trener żegna się z ekipą 2009

22 maja odbyło się symboliczne spotkanie podsumowujące współpracę trenera Mateusza Szymańskiego z drużyną rocznika 2009. W kameralnej atmosferze, przy obecności zawodników i kilku osób związanych z zespołem, kilka słów podsumowania wygłosili: prezes klubu, przedstawiciel rodziców oraz sam trener.

Z tej okazji przekazano trenerowi pamiątkowe zdjęcie z podpisami zawodników oraz symboliczny upominek. Trener z kolei przekazał do klubu wszystkie puchary, które drużyna zdobyła na przestrzeni dziewięciu sezonów.

Po części oficjalnej był czas na wspólne rozmowy i pizzę z zawodnikami.

Przypomnijmy, że trener Szymański prowadził rocznik 2009 od początku jego istnienia – od etapu „piłkarskiego przedszkola” po wiek juniorski. W nowym sezonie pracę z tą grupą przejął trener Mateusz Błażejczyk. Sam trener Szymański obecnie zajmuje się szkoleniem najmłodszych – roczników 2019 i 2020.

Trenerze – dziękujemy za wszystkie lata pracy z drużyną, za cierpliwość, zaangażowanie i obecność na każdym etapie piłkarskiego rozwoju chłopaków. Życzymy powodzenia w dalszej pracy z kolejnymi rocznikami.

Irzyk Cup (2017r.)

Krasnobród 2017

Naki Cup 2018

Żelistrzewo 2018

Turniej Kraków (17.03.2019r)

Rocznik 2009 (październik 2018)

RS-Sport Nadrzecze (20 grudnia 2021r.)

Pro-Turnieje Licheń Stary (2 kwietnia 2022r.)

WOLF Cup Malbork (21 czerwca 2021r.)

WOLF CUP MALBORK 2022

SBG Jarocin (18 listopada 2022r.)

Rocznik 2009 (wrzesień 2022r.)

Morąg 2023

Awans do I ligi wojewódzkiej (11 listopada 2023r.)

Central Cup Zelów (grudzień 2023r.)

Wągrowiec 2024

WSPIERAJĄ NAS:

MECENASOWIE SPORTU

SPONSORZY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNERZY