9 sezonów pasji – trener żegna się z ekipą 2009

22 maja odbyło się symboliczne spotkanie podsumowujące współpracę trenera Mateusza Szymańskiego z drużyną rocznika 2009. W kameralnej atmosferze, przy obecności zawodników i kilku osób związanych z zespołem, kilka słów podsumowania wygłosili: prezes klubu, przedstawiciel rodziców oraz sam trener.
Z tej okazji przekazano trenerowi pamiątkowe zdjęcie z podpisami zawodników oraz symboliczny upominek. Trener z kolei przekazał do klubu wszystkie puchary, które drużyna zdobyła na przestrzeni dziewięciu sezonów.
Po części oficjalnej był czas na wspólne rozmowy i pizzę z zawodnikami.
Przypomnijmy, że trener Szymański prowadził rocznik 2009 od początku jego istnienia – od etapu „piłkarskiego przedszkola” po wiek juniorski. W nowym sezonie pracę z tą grupą przejął trener Mateusz Błażejczyk. Sam trener Szymański obecnie zajmuje się szkoleniem najmłodszych – roczników 2019 i 2020.
Trenerze – dziękujemy za wszystkie lata pracy z drużyną, za cierpliwość, zaangażowanie i obecność na każdym etapie piłkarskiego rozwoju chłopaków. Życzymy powodzenia w dalszej pracy z kolejnymi rocznikami.
Irzyk Cup (2017r.)
Krasnobród 2017
Naki Cup 2018
Żelistrzewo 2018
Turniej Kraków (17.03.2019r)
Rocznik 2009 (październik 2018)
RS-Sport Nadrzecze (20 grudnia 2021r.)
Pro-Turnieje Licheń Stary (2 kwietnia 2022r.)
WOLF Cup Malbork (21 czerwca 2021r.)
WOLF CUP MALBORK 2022
SBG Jarocin (18 listopada 2022r.)
Rocznik 2009 (wrzesień 2022r.)
Morąg 2023
Awans do I ligi wojewódzkiej (11 listopada 2023r.)
Central Cup Zelów (grudzień 2023r.)
Wągrowiec 2024