2003

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW A2 GRUPA 2 (RW) 2020/2021

1. Drogowiec Jedlińsk 1:1 Józefovia / 20 marca, 14:00

Kossobudzki

2. Józefovia – Pogoń Siedlce / 27 - 28 marca (przełożony)

3. WBS Warszawa – Józefovia / 2 - 3 kwietnia (przełożony)

4. Świt Warszawa - Józefovia / 10 kwietnia, 12:00 (przełożony)

5. Józefovia – Agrykola Warszawa / 17 kwietnia, 12:00 (przełożony)

6. Drukarz Warszawa – Józefovia / 24-25 kwietnia

7. Józefovia – Broń Radom / 1 maja, 12:00

8. Józefovia – Drogowiec Jedlińsk / 8 maja, 18:00

9. Pogoń Siedlce – Józefovia / 16 maja, 13:30

10. Józefovia – WBS Warszawa / 22 maja, 14:00

11. Józefovia – Świt Warszawa / 29 maja, 14:00

12. Agrykola Warszawa – Józefovia / 5-6 czerwca

13. Józefovia – Drukarz Warszawa / 12 czerwca, 12:00

14. Broń Radom – Józefovia / 19-20 czerwca

-------------------------------------------------

KADRA

Piotr Bobko

Sebastian Brzuzy

Łukasz Chojecki
Przemysław Cieślik
Piotr Czajka
Wiktor Dawidziuk
Maciej Erlich

Daniel Gagauz
Antoni Gałkowski

Jakub Gołembiewski

Kacper Gryzik

Krystian Kacprzak
Bartosz Karpiński
Wiktor Komorowski

Wiktor Kosakowski
Kuba Kossobudzki
Maciej Kuca
Jan Kuźma
Piotr Lipiński

Oscar Lipka

Jakub Malitka

Jakub Matecki

Paweł Maziarz

Aleksander Michalski

Jan Mincewicz

Jakub Modelski

Ignacy Ognicha
Stanisław Pawłowski

Karol Pawłowski

Grzegorz Pijanowski
Mikołaj Piotrowski

Jakub Piotrowski
Kamil Popławski

Michał Poradka
Miłosz Rudnicki

Kacper Sitnik

Bartosz Składanek
Jakub Skowroński

Franciszek Stefaniuk

Jakub Szczepaniak

Stanisław Tymiński
Jakub Węgorek

Jakub Wielgołaski

Eryk Żywiec

TRENER: Patryk Olszewski

Znalezione obrazy dla zapytania: TELEFON emoji530 348 940

-------------------------------------------------

I WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA JUNIORÓW A2 2020/2021

>>>TABELA<<<

1. pauza / 22-23 sierpnia 
2. MKS Hutnik Warszawa 4:6 Józefovia / 26 sierpnia, 17:00

Piotrowski 8', 57', Dawidziuk (sam.) 33', Czajka 65', 70', Skowroński 67', Kossobudzki 90'+1
3. Józefovia 5:0 Perła Złotokłos / 29 sierpnia, 16:30 

Kossobudzki 2', Dawidziuk 32', Skowroński 68', Czajka 73', 83'
4. Korona Góra Kalwaria 4:4 Józefovia / 5 września, 10:00

Czajka 19', Komorowski 42', Skowroński 45', Komorowski 59'
5. Józefovia 11:2 Mazowsze Miętne / 9 września, 17:00
6. Polonia Warszawa 2:5 Józefovia / 12 września, 19:15 

Komorowski 42', Piotrowski 53', 80', Czajka 61', 71'
7. Józefovia 7:3 Perfect Soccer Academy / 20 września, 10:00

Kossobudzki 27', 53', 57', 58', Piotrowski 40', 73', Skowroński 34'
8. pauza / 26-27 września 
9. Józefovia 4:4 MKS Hutnik Warszawa / 3 października, 10:00

Skowroński 1', Gałkowski 4', Piotrowski 29', Kuźma 37'
10. Perła Złotokłos 3:2 Józefovia / 11 października, 10:00

Komorowski 65', Kossobudzki 88' 
11. Józefovia 2:2 Korona Góra Kalwaria / 17 października, 18:00 

Komorowski 14', Piotrowski 88'
12. Mazowsze Miętne 3:8 Józefovia / 30 października, 16:00

Czajka 3', Gałkowski 30', 58', 66', Kuca 35', Piotrowski 40', 86', Dawidziuk 57'
13. Józefovia 4:0 Polonia Warszawa / 8 listopada, 14:00

Węgorek 6', Piotrowski 20', Gałkowski 41', Karpiński 69'
14. Perfect Soccer Academy 3:6 Józefovia​ / 15 listopada, 11:00

Skowroński 4', Chojecki 19', 38', Komorowski 25', Kossobudzki 44', Dawidziuk 79'

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości