2003

I WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA JUNIORÓW A2 2020/2021

>>>TABELA<<<

1. pauza / 22-23 sierpnia 
2. MKS Hutnik Warszawa 4:6 Józefovia / 26 sierpnia, 17:00

Piotrowski 8', 57', Dawidziuk (sam.) 33', Czajka 65', 70', Skowroński 67', Kossobudzki 90'+1
3. Józefovia 5:0 Perła Złotokłos / 29 sierpnia, 16:30 

Kossobudzki 2', Dawidziuk 32', Skowroński 68', Czajka 73', 83'
4. Korona Góra Kalwaria 4:4 Józefovia / 5 września, 10:00

Czajka 19', Komorowski 42', Skowroński 45', Komorowski 59'
5. Józefovia 11:2 Mazowsze Miętne / 9 września, 17:00
6. Polonia Warszawa 2:5 Józefovia / 12 września, 19:15 

Komorowski 42', Piotrowski 53', 80', Czajka 61', 71'
7. Józefovia 7:3 Perfect Soccer Academy / 20 września, 10:00

Kossobudzki 27', 53', 57', 58', Piotrowski 40', 73', Skowroński 34'
8. pauza / 26-27 września 
9. Józefovia 4:4 MKS Hutnik Warszawa / 3 października, 10:00

Skowroński 1', Gałkowski 4', Piotrowski 29', Kuźma 37'
10. Perła Złotokłos 3:2 Józefovia / 11 października, 10:00

Komorowski 65', Kossobudzki 88' 
11. Józefovia 2:2 Korona Góra Kalwaria / 17 października, 18:00 

Komorowski 14', Piotrowski 88'
12. Mazowsze Miętne 3:8 Józefovia / 30 października, 16:00

Czajka 3', Gałkowski 30', 58', 66', Kuca 35', Piotrowski 40', 86', Dawidziuk 57'
13. Józefovia 4:0 Polonia Warszawa / 8 listopada, 14:00

Węgorek 6', Piotrowski 20', Gałkowski 41', Karpiński 69'
14. Perfect Soccer Academy 3:6 Józefovia​ / 15 listopada, 11:00

Skowroński 4', Chojecki 19', 38', Komorowski 25', Kossobudzki 44', Dawidziuk 79'

-------------------------------------------------

KADRA


Przemysław Cieślik
Piotr Czajka
Wiktor Dawidziuk
Daniel Gagauz
Antoni Gałkowski
Bartosz Karpiński
Wiktor Komorowski
Kuba Kossobudzki
Maciej Kuca
Jan Kuźma
Jakub Matecki
Grzegorz Oleksiak
Jakub Piotrowski
Kamil Popławski
Miłosz Rudnicki
Jakub Skowroński
Jakub Węgorek

TRENER: Patryk Olszewski

Znalezione obrazy dla zapytania: TELEFON emoji 530 348 940

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości